NOVINKY

 • Privátní degustace: víno, rozšíření obzorů i zážitek

  Merite post

  Degustační servis privátních ochutnávek není jen o dobrém víně. V Merite dbáme na to, aby sommeliér, který za vámi na prezentaci vín přijede, po sobě zanechal víc než jen dobrý dojem z opravdu skvělých vín. Jde nám především o to, abyste si nejen vyzkoušeli jejich různorodsot, pestrost, ale také abyste se dozvěděli něco nového, přínosného a užili si to. Jde nám o váš celkový příjemný zážitek u sklenky

  Celý článek
Váš soukromý sommelier

          Kvalitní a dobré víno je naší vášní, ale to nás ještě od ostatních neodlišuje. To, co firmu Merite činí opravdu jedinečnou je způsob, jakým s ním pracujeme a především servis, který poskytujeme. Více než 8 roků zajišťujeme privátní sommelierské služby pro soukromé osoby i firmy, přičemž náš široký sortiment exklusivních vín obchodujeme zejména prostřednictvím soukromých ochutnávek a řízených degustací přímo u klientů. Dobře totiž víme, že výběr vína je otázkou osobního vkusu a chuťových preferencí. Všechna naše vína tak můžete nejprve ochutnat a subjektivně posoudit dříve, než je nakoupíte. Ve vztahu k našim odběratelům zaujímáme velmi osobní přístup a snažíme se, aby vybírání vína, jeho nákup i finální doručení byly díky společným ochutnávkám zábavný, poučný a zároveň maximálně pohodlný.


          Díky letité zkušenosti obchodování s kvalitním vínem dokážeme také zajistit vína jako korporátní dárky, včetně vhodných dárkových obalů, označování logy, logistikou a souvisejícím servisem. Také tato vína Vám náš sommelier může dát do sklenky a představit dříve, než je objednáte! Věrným zákazníkům pak poskytujeme nadstandardní péči v rámci Merite Gourmet Clubu, který zaručuje svým členům výhodný nákup vín, odběr relevantních informací, aktualit ze světa vína a účast na pořádaných akcích.


          Společnost Merite sídlí v Praze, ale působí v rámci celé ČR, přičemž náš tým sommelierů zajišťuje degustační servis v rámci všech regionů naší země. V roce 2013 jsme již uskutečnili více než 200 úspěšných ochutnávek vedených v českém i anglickém jazyce. Naše portfolio se neustále rozšiřuje o atraktivní regiony a vinařství a nově dodáváme klientům a firmám také vína nižších cenových hladin.


          Jako další směr, kterým se naše firma profiluje je sortimentové zaměření na turecká vína. Ta na našem trhu nejsou dosud důstojně zastoupena a přitom tento region, z něhož pocházejí, historicky představuje samotnou kolébku zpracování vinné révy za účelem výroby lahodného nápoje. Vína z Turecka můžete poznávat prostřednictvím našich privátních ochutnávek, ale také v rámci veřejných akcí, které pořádáme. Díky osobním vztahům s tureckými vinaři a organizací Wines Of Turkey je naše společnost branou do světa tureckých vín a jejich importérem na český trh. Pokud máte zájem poznat jedinečnou chuť těchto vín, kontaktujte nás!


STARŠÍ NOVINKY

 • Nechte se překvapit!

  6 dobrot

  Rádi poznáváte nová vína? Nechte se pravidelně překvapovat něčím novým! 6 dobrot je mixovaný box 6ti skvělých vín každý měsíc, které dávají dohromady naši sommelieři, a které pro vás vybírají podle své vlastní chuti.

  Celý článek


 • Ať je 2014 dobrý ročník!

  PF2104

  Rádi bychom touto cestou poděkovali všem zákazníkům i partnerům za spolupráci v uplynulém roce a do toho nového popřáli všem co nejvíc dobrých vín a především příležitostí k jejich klidnému vychutnávání. 

  Celý článek


 • Darovat víno? Když, tak ať to vypadá!

  Darkovy-set-cerveny_2-1024x687

  Používáte víno jako dárek a poděkování? Udělejte to letos okázale a nechte obdarované obdivně vydechnout! Představujeme dárkové boxy s vínem a doplňky, které jsou luxusně balené a vždy obsahují nějakou zajímavost,

  Celý článekArchiv novinek

Ještě větší servis pro firmy – pískování na láhve

Na vaši láhev vypískujeme logo nebo věnování

V naší firmě se stále více zaměřujeme vedle samotného prodeje vín také na související servis. Je nám totiž jasné, že víno je velmi rozšířený artikl, který je nešetrným zacházením často devalvován na “dárek bez nápadu”, a to nás provokuje. Pokud jste firma a pořizujete vína jako prezenty pro partnery nebo zákazníky, svěřte to letos nám. Proč?

Jednak vám pomůžeme s výběrem vín skrze soukromou ochutnávku a především s ohledem na to, kdo má dané víno dostat, což je ten nejpodstatnější faktor. A hlavně, poradíme vám a pomůžeme vám s tím, jak s vínem dále pracovat, aby bylo jedinečné, unikátní, pěkně zabalené, osobní a individualizované. Můžeme například pískovat logo nebo věnování přímo na láhev, jak to vidíte na obrázku. Díky letitým zkušenostem při dodávání vín korporátním klientům jsme schopni připravit opravdu hodnotný prezent, který nezapadne a navíc, máme zázemí i vlastní grafické studio, které můžete v rámci zakázky bezplatně využívat. Jestliže pořizujete vína jako dárky, dejte nám šanci, abychom se ukázali. Kontaktujte nás a pozvěte si našeho sommeliera na bezplatnou degustaci a vymyslete s ním něco nápaditého!