Váš soukromý sommelier

          Kvalitní a dobré víno je naší vášní, ale to nás ještě od ostatních neodlišuje. To, co firmu Merite činí opravdu jedinečnou je způsob, jakým s ním pracujeme a především servis, který poskytujeme. Více než 8 roků zajišťujeme privátní sommelierské služby pro soukromé osoby i firmy, přičemž náš široký sortiment exklusivních vín obchodujeme zejména prostřednictvím soukromých ochutnávek a řízených degustací přímo u klientů. Dobře totiž víme, že výběr vína je otázkou osobního vkusu a chuťových preferencí. Všechna naše vína tak můžete nejprve ochutnat a subjektivně posoudit dříve, než je nakoupíte. Ve vztahu k našim odběratelům zaujímáme velmi osobní přístup a snažíme se, aby vybírání vína, jeho nákup i finální doručení byly díky společným ochutnávkám zábavný, poučný a zároveň maximálně pohodlný.


          Díky letité zkušenosti obchodování s kvalitním vínem dokážeme také zajistit vína jako korporátní dárky, včetně vhodných dárkových obalů, označování logy, logistikou a souvisejícím servisem. Také tato vína Vám náš sommelier může dát do sklenky a představit dříve, než je objednáte! Věrným zákazníkům pak poskytujeme nadstandardní péči v rámci Merite Gourmet Clubu, který zaručuje svým členům výhodný nákup vín, odběr relevantních informací, aktualit ze světa vína a účast na pořádaných akcích.


          Společnost Merite sídlí v Praze, ale působí v rámci celé ČR, přičemž náš tým sommelierů zajišťuje degustační servis v rámci všech regionů naší země. V roce 2013 jsme již uskutečnili více než 200 úspěšných ochutnávek vedených v českém i anglickém jazyce. Naše portfolio se neustále rozšiřuje o atraktivní regiony a vinařství a nově dodáváme klientům a firmám také vína nižších cenových hladin.


          Jako další směr, kterým se naše firma profiluje je sortimentové zaměření na turecká vína. Ta na našem trhu nejsou dosud důstojně zastoupena a přitom tento region, z něhož pocházejí, historicky představuje samotnou kolébku zpracování vinné révy za účelem výroby lahodného nápoje. Vína z Turecka můžete poznávat prostřednictvím našich privátních ochutnávek, ale také v rámci veřejných akcí, které pořádáme. Díky osobním vztahům s tureckými vinaři a organizací Wines Of Turkey je naše společnost branou do světa tureckých vín a jejich importérem na český trh. Pokud máte zájem poznat jedinečnou chuť těchto vín, kontaktujte nás!