VÍNA PRO PRIVÁTNÍ DEGUSTACE

          Naše portfolio se dělí do dvou skupin podle toho, jak s danými víny pracujeme a jak je naši klienti využívají. Prvnískupinou jsou exklusivní vína určená pro přímé privátní degustace u klientů, a ta s sebou vozí naši sommelieři na ochutnávky ve svých degustačních kufřících. Druhou kategorií jsou pak vína nižších kvalitativních a cenových řad, nebo chcete-li “vína pro běžnější pití”, která obchodujeme napřímo, aniž bychom je vozili na ochutnávky a ta si můžete jednoduše objednat přímo přes tyto stránky.

Zde se nacházíte na stránce věnované prvně zmiňované kategorii, tedy vínům určeným pro privátní prodej v rámci soukromých ochutnávek u klientů. Následující mapa znázorňuje země, které portfolio těchto vín pokrývá.

        Pro privátní degustace vybíráme pouze prémiová exklusivní vína z nejvýznamnějších světových regionů a opravdu vyhlášených vinařství, která jsou chuťově a svou povahou určitým způsobem odlišná oproti na trhu běžně dostupným vínům obchodovaným ve vinotékách, na internetu či obchodních řetězcích. Na soukromé ochutnávky otevíráme pouze vína vyšších kvalitativních řad (cenově nad 250Kč vč.DPH za láhev), která dáváme do skleničky našim zákazníkům, aby ochutnali opravdu skvělá a specifická vína vyjadřující svým charakterem a osobností daný region, typ vína, či kategorii.

Pokud se zajímáte o to, jaká exklusivní vína vozí naši sommelieři na privátní degustace, klikněte zde a sjednejte si jejich soukromou ochutnávku!


Jaké země a regiony jsou zastoupeny v naší nabídce vín pro privátní degustace?

Francie: Burgogne, Chablis, St. Emillion, Sauternes, Provence, Languedoc – Rousillon, Jurancon, Alsace, Gascogne, Champagne. Itálie: Veneto, Friuli, Toskánsko. Německo: Mosel – Saar – Ruwer, Pfalz, Nahe. Rakousko: Langenlois, Thermenregion, Burgenland. Švýcarsko: Waadtland, Lucembursko: Cotes de Grevenmacher, Španělsko: Navarra, Ribera del Duero, Andalusia, Libanon: Bekaa. Chile: Valle Central, Valle Maipo, Valle Colchagua. Argentina: Menodza, Cafayate. Jižní Afrika: Coastal Region, Paarl, Stellenbosch, Franschoek. USA: Napa Valley, Sonoma Valley. Austrálie: Western Australia, Margaret River, Mc Laren Valley, Eden Valley. Nový Zéland: Malborough, Gladstone. Portugalsko: Porto.