OCHUTNEJTE DÁRKY PRO SVÉ KLIENTY

Ochutnejte své dárky 2012

Letos vybírejte vína zábavně, pohodlně a s odbornou asistencí! Degustujte!

Publikováno 27.11.2012, autor: Merite (Lukas)

Poslechněte si audio: Víno jako vánoční dárek


          Merite na základě dlouholeté zkušenosti se zajišťováním vín pro firmy nabízí jedinečný a bezplatný servis pro všechny, kdo chtějí používat kvalitní vína jako dárky a jako poděkování svým klientům či partnerům za celoroční spolupráci. Současná nabídka vín je velmi široká a pestrá, ale místy není snadné se v ní zorientovat a vybrat to správné víno, které bude odpovídat daným potřebám. Bílé, červené, evropské či novosvětské, lehčí, hutné, spíše sušší, sladší, barikované a nebo svěží a ovocné? Každé se hodí pro jiné použití a pro jiné obdarované. Jaký je lepší způsob výběru, než odborná konzultace, fyzická prezentace vína a jeho ochutnání?

          Jak to funguje? Je to snadné a pohodlné? Pokud se poohlížíte po vínu pro letošní Vánoce, kontaktujte nás nebo použijte kontaktního formuláře v pravém sloupci těchto stránek a sdělte nám stručně,  jaké jsou vaše představy a záměry. Nabídneme vám několik variant, které budou odpovídat zadání (cenové kategorii, typu a charakteristice vína apod.) a předložíme konkrétní nabídky. Co je však nejdůležitější, vybraná vína vám náš sommelier přijede odprezentovat a provede vám jejich degustaci. Při této příležitosti s vámi také probere způsob dodání, případná dárková balení, označování logy a další související činnosti, které dokážeme zajistit.

          Degustace vybraných vín či dodání vzorků k posouzení není zpoplatněno a jedná se o  servis, kterým se snažíme zjednodušit a zpříjemnit výběr vína pro dárkové účely. Pro jejich posouzení není třeba opustit kancelář či složitě studovat nicneříkající popisy vín. Je to velmi snadné – stačí zavolat a dojednat si ochutnávku se sommelierem Merite. Zbytek zajistíme za vás.