JAK TO FUNGUJE ?

Sommelier představí naše vína

Zažili jste již privátní ochutnávku vín se soukromým sommelierem? Je to zábavný a poučný způsob výběru! Nevěříte? Tak to vyzkoušejte s Merite!

          Víno je co do posuzování a výběru velmi individuální a co chutná jednomu, nemusí zákonitě oslovit druhého. Nad rámec vín uvedených v literatuře a osobního doporučení navíc většinou nezbývá, než vína dostupná v kamenných obchodech či vinotékách jednotlivě zkoušet na vlastní pěst (nebo spíš jazyk).


 

          Tato metoda „pokus-omyl“ je však náročná časově, v případě kvalitních vín i finančně, a nese s sebou navíc riziko neúspěchu, když pořízené víno jednoduše nezachutná tak, jak by mělo. Náš tým více než osm let pořádá soukromé ochutnávky širokého sortimentu exklusivních zahraničních vín přímo u klientů, v jejich kancelářích či domovech, aby mohli dříve než se rozhodnou dané víno nakupovat, posoudit jeho kvality a dojem, který vytváří. Jedná se o jedinečný způsob výběru, který je navíc zábavný a poučný, protože je spojen s odborným výkladem našeho zkušeného sommeliera.

          Naše nabídka vín do degustací je složená napříč všemi významnými typy vín, odrůdami, světovými regiony, chuťovým spektrem i cenovou rovinou, takže je vždy z čeho ochutnávat i vybírat. Sommelier dokáže také poradit, jak vína používat jako nákladové položky, doporučit párování s pokrmy či vysvětlit, jaké víno se hodí pro danou příležitost. Ochutnávka, která je zdarma, je zároveň jakousi přednáškou a přiležitostí k dialogu, jelikož může být v případě zájmu vedena také jako krátký sommelierský kurz. Degustovaná a objednaná vína následně  doručíme přímo před zákazníkův práh dle jeho časových dispozic.

Proč si pozvat našeho sommeliera?

  • ochutnáte víno dřív, než nakoupíte
  • můžete ochutnat až kolem 20ti vzorků vín z celého světa
  • degustace je zábavná a uvolňující
  • ochutnávka je poučná, dozvíte se něco nového
  • jde o pohodlný způsob nákupu vína
  • degustace je zdarma

Chcete zažíz zábavný a poučný způsob výběru vín? Klikněte zde.