Privátní degutace vín se sommelierem?

Degustace

Zažijte skvělý večer, naučte se něco nového a vyberte si…

Publikováno 3.6.2013, autor: Merite (Lukáš Trnka)


          Pořádání privátních degustací je gró našeho podnikání. Děláme to dlouho a děláme to upřímně a s citem pro věc. Vyzkoušejte degustaci s naším sommelierem, je zdarma!

          Spojte příjemné s užitečným! Výběr vína do vašeho soukromého sklepa nebo na firemní akci nikdy nebyl tak poučný a zábavný. Domluvte se s pár přáteli, dalšími milovníky vína a pozvěte si k sobě našeho sommeliera, aby vám přijel udělat ochutnávku našich luxusních vín z vybraných vinařství celého světa. Ten vás navštíví doma nebo ve firmě a přiveze s sebou pestrou škálu vzorků k přechutnání. A nebojte se, prezentace rozhodně nebude “nudnou předváděčkou”. Sommelier vám ochotně vysvětlí, jak správně degustovat víno a jak o něm hovořit, abyste pro příště mohli být sommelerem vy sami! Obyčejně přiveze kolem 20ti vín různorodých chutí i povah a ochutnávka trvá kolem 60minut. I když je degustace zdarma, nemusíte se obávat, že by vás náš sommelier v závěru “tlačil” do objednávání. Jistě, prodej vína nás živí, ale naštěstí jsme do degustací zařadili taková vína, která se prodávají téměř sama, protože se chuťově i svou povahou vymykají průměru. Cenově se vína, která vozíme na degustace pohybují od 250Kč výše a jde pouze o vyšší kvalitativní řady vín. Budeme rádi, když na degustaci zachutnají i vám a některá si vyberete!

          Jak si degustaci objednat? Jedním kliknutím! V pravém sloupci stránek u CHCI DEGUSTACI jen vyplňte email a stiskněte na ODESLAT. Ozveme se vám a domluvíme zbytek. Standardně jezdíme po Praze a okolí, kam za vámi přijedeme velice brzo, ochutnávky ve větších vzdálenostech od Prahy domlouváme individuálně dle vytíženosti našich sommelierů. Vyzkoušejte něco nového a zažijte příjemné degustační setkání!