Soutěž: Koupelnové lenošení s Merite

Soutěžte s Merite a vyhrávejte ceny pro svou radost

Zahřejte se naším exklusivním portským vínem v horké vaně (a s kačenkou).

Publikováno 11.1.2013, autor: Merite (Lukas)


          Tentokrát vám v mrazivém lednu přinášíme něco opravdu speciálního na zahřátí! Sněží, fouká, vlezlý vítr a zima všude kolem, tak co takhle jednu pořádně horkou koupel? Jen si to chvíli představujte. Zachumlat se pěkně až po krk do voňavé pěny, s knížkou nebo partnerem, jak má kdo rád, a k tomu – otevřít si láhev luxusního vína, nejlépe trochu silnějšího, třeba portského

          Zdá se vám to jako dobrý program a príma relax? Pak je následující soutěž právě pro vás! K tomu, abyste si přesně tohle opravdu užili budete potřebovat soutěživou povahu, vanu, pořádně horkou vodu a případně někoho k sobě. Ostatní zařídíme my. A víte co? Přidáme jednu koupací kačenku navrch, aby vám bylo víc veselo.

          Výherce této soutěže, kterého budeme losovat 1.února 2012 získá láhev výtečného portského vína Andresen Tawny Port ze sortimentu Merite, relaxační pěnu do koupele a žlutou koupací kačenku. A jak se zařadit do slosování? Je to velmi snadné. Na stránkách www.merite.cz se v pravém sloupci přihlašte k odběru novinek tím, že vyplníte svůj email, potvrdíte souhlas s podmínkami zaslání a kliknete na Odebírat. A je to. Vlastně ne, ještě máme jeden tip na závěr, jak  více podpořit své naděje na výhru. Pokud si přejete zdvojnásobit svou šanci na úspěch, dejte také „To se mi líbí“ našim stránkám na Facebooku, jelikož se tím dostanete do slosování podruhé, bude pravděpodobnější, že se štěstí usměje zrovna na vás a koupelnové lenošení vás nemine!

Příjemné relaxování s našimi víny přeje Merite!