Vaše firma stále nemá vlastního sommeliera ani katalog?

W

Postavíme vám firemní vinný katalog, který představuje individuální nabídku vín “na míru” pro vaši firmu. Jde o snadné objednávání a rychlé pravidelné dodávky vína označené vaší firemní identitou. Vaši zaměstnanci a kolegové mají kvalitní a ověřená vína na dosah pár kliknutí a nemusí se o nic starat. Co vy na to? K čemu přesněji slouží, jaké výhody přináší tento servis a jak si nechat připravit vlastní vinotéku? 

Publikováno 12.8.2013, autor: Merite


Rádi bychom vám dnes představili jednu z našich dalších činností, které se již několik roků s úspěchem věnujeme. Pokud totiž ve vaší firmě rádi pijete víno, používáte ho jako dárky nebo na firemní akce, možná ani nevíte, že můžete mít vlastního firemního sommeliera, který vám bude po celý rok k dispozici a bude odborníkem, s nímž je možné kdykoliv konzultovat jakékoliv otázky kolem vína a především – tento člověk vám také pomůže za pomocí zábavné degustace sestavit váš unikátní firemní katalog vína, který budete moci využívat k jednoduchým a velmi snadným objednávkám. Vína budou mohou být označená logy, mohou být ve firemních taštičkách a podobně. Vše pohodlně a jednoduše. Veškerý servis je samozřejmě zdarma, zajímá nás totiž mnohem více, abychom vám mohli dodávat naše vína a vznikla dlouhodobá, oboustranně spokojená spolupráce.

Jak vypadá takový firemní katalog?

Firemní katalog si můžete představit jako individuální vinný lístek vaší firmy v tištěné i elektronické podobě. Je to specializovaná nabídka čítající obvykle kolem 12-15 vín vybraných z našeho sortimentu pro vaši společnost, která je zpracovaná do úhledné grafické formy (grafické zpracování katalogu je rovněž zdarma) a obsahuje včetně fotek veškeré podstatné informace o daných vínech. Firemní katalog obsahuje vína, která si sami ochutnáte a vyberete a cenově je nastaven tak, aby splňoval vaše představy o regionech, podobě vín atd. Chuťově i co do oblastí může představovat zajímavý průřez vín, která máte neustále k dispozici k rychlému dodání.

K čemu je katalog užitečný?

  • může jít o formu zajímavého zaměstnaneckého benefitu
  • nakupovat lze i po jedné láhvi, prostě, jak je třeba
  • objednání je velmi snadné a dodání je rychlé (každý někdy potřebuje lahvinku)
  • víno má firemní identitu a balení, odpadá řešení “toho okolo”
  • s katalogem získáte i vlastního firemního sommeliera, který je k ruce když je potřeba

Jak se s katalogem pracuje a jak funguje doručování?

Když už máte firemní katalog vín, objednávky z katalogu se vždy kompletují a dochází k pravidelným závozům či doručování vín na smluvené adresy. Fakturace pak probíhá dle domluvy, obvykle souhrnně za daný měsíc. Dodací doba po Praze je průměrně 3-4 pracovní dny od objednání, v případě dodávek naším kurýrem či poštou pak obvykle do 5ti pracovních dnů. Díky propracovanému systému je vše snadné, rychlé a plynulé.

Testněte to!

Věříme si, protože máme zkušenosti. Pokud vás koncept firemního katalogu vín oslovil, napište nám krátký email nebo zavolejte a my s vámi dojednáme krátké degustační setkání, abychom se vám představili. Napsat nám můžete zde.