VÍNA PRO FIRMY

Svěřte nám letošní shánění vína a užijte si v klidu servisu, který vám poskytneme. Víno jako dárek pro partnery, zákazníky, a nebo na firemní večírek? Láhev za stovku nebo ročníková vína z aukčních prodejů? Žádný problém! Děláme v tom již mnoho let a postaráme se, abyste byli spokojeni a nemuseli se stresovat. Veškerý servis v této věci poskytujeme zdarma, jde nám o to, obchodovat naše vína!

Potřebujete poradit s výběrem, individualizací lahví, taštičkami, krabičkami, balením, daňovou optimalizací nebo distribucí vína obdoarovaným? Letos to nechte na nás!

POKUD BUDETE LETOS ZASE “ŘEŠIT” VÍNA, ZKUSTE TO JINAK, ZKUSTE TO S NÁMI! NAPIŠTE NÁM KRÁTKOU ZPRÁVU PŘES FORMULÁŘ V PRAVÉM SLOUPCI STRÁNEK. OZVEME SE!

Jak to může probíhat? Poslechneme si pozorně vaše zadání a vybereme vhodnávína. Pošleme k vám našeho sommeliera. Nabízená vína vám dáme nejprve ochutnat a odprezentujeme je, abychom vybrali opravdu ta vhodná. Můžeme zasjitit, aby vína jako případný dárek byla nápaditá a vypadala dobře. Kompletně zařídíme individualizaci lahví (polepy, gravírování, pískování, obaly apod.). Zajistíme dodávku vín nebo distribuci k příjemcům. Všechno proběhne včas a podle dohody.